Okan Buruk: Şampiyonluk değer biçilemez
Galatasaray Teknik Yöneticisi Okan Buruk, en kıymetli şeyin sarı-kırmızılı taraftarları sokaklarda sevinirken görmek olduğunu söyleyerek, “Üzerimizde büyük sorumluluk vardı oyuncularıma ve taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Cumhuriyetin 100’üncü yılında bu muvaffakiyet değerli. Başakşehir’le yaşadığım şampiyonluğun akabinde buraya kupa kazanarak gelmiştim. Herkese teşekkür ediyorum. Biz döneme şampiyonluk teziyle başladık ve aşikâr yerden sonra da grup ruhu oturdu. 14 maçlık galibiyet serisi yakaladık. Çok kaliteli oyuncular bizimleydi onlarla şampiyonluğa ulaştık” dedi.
Okan Buruk, şampiyon olmanın çok hoş bir his olduğunu tabir ederek, “Galatasaray forması altında futbolculukta da yakalamıştım şampiyonluğu ancak teknik adam olarak yaşamak daha da kıymetli. Başakşehir’de de yaşamıştım şampiyonluk ancak Galatasaray’da yaşadığım şampiyonluk değer biçilemez” diye konuştu.