Meliha Diken: Bizim için çok değerli bir turnuva
FIVB Voleybol Milletler Ligi’nin hazırlıklarını sürdüren A Ulusal Bayan Voleybol Takımı’nda smaçör Meliha Diken, kamp sürecini Türkiye Voleybol Federasyonu’nun internet sitesine kıymetlendirdi. Diken, “10 gündür kamp çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yeni antrenörümüzle birlikte yeni sistemine adapte olmaya çalışıyoruz. Bugün Şampiyonlar Ligi’nde finalinde forma giyen kadro arkadaşlarımızda ortamıza katıldı. Milletler Ligi’nin başlamasına çok az bir mühlet kaldı. VNL’nin birinci haftası kendi seyircimizin önünde Antalya’da oynayacağız. Bizim için çok değerli bir turnuva. Seyircimizin ağır bir takviyesi olacaktır. Onların da takviyesiyle birlikte âlâ bir başlangıç yapmak istiyoruz” sözlerini kullandı.